• Detail firmy

K - system. CZ, s.r.o.

Základní popis

Vývoj a prodej ekonomických informačních systémů.

Adresa

U Kuchyňky 180/2
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27756246

Výrobky, činnosti

Vývoj a prodej ekonomických informačních systémů.

Vývoj a prodej ekonomických informačních systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 841 142
E-mail: info@k-system.cz
WWW: www.k-system.cz

Kontaktní osoba

Dušan Klouda - Jednatel

Mobil: +420 608 887 179
Další firmy v oboru

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.