Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

K.S.M.M. s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

Výrobky, činnosti

Tužky, pastelky s kamenem Swarovski
Tužky a pastelky zdobíme originálním kamínkem firmy Swarovski. Skladem máme mnoho barev. Tužka a pastelka mohou být s reklamním tiskem i bez. Nabízíme také originální balení z papíru a plastu.

Kovové propisky s kamenem Swarovski
Dodáme kovové propisky s kamenem Swarovski, reklamní tisk, dárkové balení. Kovové propisky s barvou kamínků dle Vašich firemních barev.

Tužky, pastelky - probarvené, barevné, černé
Tužky a pastelky vyrábíme z černě probarveného dřeva, přírodní a z barevně probarveného dřeva. Tiskneme tužky reklamní i dárkové. Dodáváme tužky s tiskem, kamínkem Swarovski, gumotypem, máčením.

Tužky tesařské
Vyrábíme tužky tesařské několika délek. Přírodní i lakované, s jednobarevným, s vícebarevným tiskem i bez tisku, s máčeným koncem.

Tužky s gumou, reklamní
Vyrábíme tužky s gumotypem, gumy máme v mnoha barvách. Dodáváme tužky reklamní, s tiskem, máčením, reklamou dle Vašeho přání.

Výroba tužek a pastelek
Vyrábíme tužky grafitové ze dřeva přírodního, černého i barevně probarvené. Pastelky dodáváme ze dřeva přírodního a černě probarveného. Tužky i pastelky značíme ražbou, tampónovým tiskem i sítotiskem.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz