• Detail firmy

K.S.H. group s.r.o.

Základní popis

Společnost je menší, pružná, dynamicky se rozvíjející firma, poskytující obchodním partnerům služby v oblasti staveb od stavebního řízení až po vlastní realizaci a to na území České republiky a Rakouska.

Adresa

Hostěradice 48
671 71 Hostěradice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28272595
DIČ:  CZ28272595
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- stavební práce na klíč v České Republice i v Rakousku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 264 073
E-mail: info@ksh-group.cz
E-mail: k.s.h.group.v@seznam.cz
WWW: www.ksh-group.cz

Kontaktní osoba

Václav Ondrušek

Mobil: +420 734 462 487

Vlastimil Komárek - Jednatel

Mobil: +420 603 851 330
E-mail: v.komarek@ksh-group.cz
Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.