• Detail firmy

K.R.H., spol. s r.o.

Základní popis

Návrhy a výroba potrubí, ocelových a nerezových konstrukcí a nádrží. Zakázková výroba z nerezu a oceli.

Adresa

Cetoraz 42
394 11 Cetoraz

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28072961

Výrobky, činnosti

ocelových a nerezových konstrukcí a nádrží

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 443 573
E-mail: krh@krh.cz
WWW: www.krh.cz

Kontaktní osoba

Martin Kršek - Jednatel

Mobil: +420 723 644 361
Další firmy v oboru

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

Zdeněk Malý

Zabýváme se prodejem hutního materiálu. Nabízíme profily (I, IPE, U UPE, UE, HEA, HEB, L, T), betonářskou ocel (hladkou, žebírkovou, sítě, distanční podložky, pytlové úvazky), plechy (černý, slzičkový, žebrovaný, pozinkovaný, vlnitý, trapézový), trubky a příslušenství (trubky, kolena, oblouky) mnoho dalšího. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.