• Detail firmy

K plus Q STAVEBNÍ s.r.o.

Základní popis

rámci stavebně dodavatelské činnosti firma provádí výstavbu rodinných domů, občanských a průmyslových staveb (na klíč), zpevněné plochy, zámečnické a klempířské práce, malířské a natěračské práce, zemní práce, zateplování fasád, ap.

Adresa

Přímá 1333/8
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25397460
DIČ:  CZ25397460

Výrobky, činnosti

občanské a průmyslové stavby

Kontaktní údaje

E-mail: kplusq@quick.cz

Kontaktní osoba

Milan Ing. Kubica - Jednatel

Mobil: 777 618 170
E-mail: kplusq@quick.cz
WWW: www.kplusq.cz
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.