• Detail firmy

K & P PARKET s.r.o.

Základní popis

Pokládka a prodej masivních parket, dřevěných a laminátových plovoucích podlah, broušení, renovace a rekonstrukce podlah, lakování, olejování. Provedení odborného zaměření a cenové kalkulace zdarma.

Adresa

Fričajova 134
618 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29195047
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pokládka a prodej masivních parket.

Pokládka a prodej masivních parket, dřevěných a laminátových plovoucích podlah, broušení, renovace a rekonstrukce podlah, lakování, olejování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 213 778
Mobil: +420 605 527 586

Kontaktní osoba

Vlastimil Kaufner - Majitel

Mobil: 605 290 374

Vlastimil Kaufner

Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ Mareček Jiří

Provádíme truhlářské a stolařské práce v Brně. Vyrábíme na zakázku nábytek všeho druhu včetně venkovních prvků, pergol, altánů a zahradních atrakcí pro děti. Používáme kvalitní materiály a máme šikovné řemeslníky.

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

Bronislav Čech - Truhlářství

Zabývám se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábím kuchyňské linky, vestavěné skříně, ložnice, komody, stoly, konferenční stolky a jiný nábytek na míru dle požadavků zákazníka.