• Detail firmy

K.O.S.- plastic, spol. s r.o.

Základní popis

Prodáváme plastové výrobky jako plastové palety, ploty, transportní boxy, stavební materiál. Nabízíme též bezpečnostní UV světla.

Adresa

Piletická 61/36a
500 03 Piletice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25948130

Výrobky, činnosti

Nabízíme též bezpečnostní UV světla.

Prodáváme plastové výrobky jako plastové palety, ploty, transportní boxy, stavební materiál.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 402 582
E-mail: kos.kessner@k-o-s.cz
WWW: www.plastovepalety.cz

Kontaktní osoba

Václav Kotland - Jednatel

Mobil: +420 603 472 169

František Kessner - Jednatel

Mobil: +420 603 472 183

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

BRAHA plasty s.r.o.

Lisováním plastických hmot a nástrojářstvím se zabýváme již od roku 1990. Dodáváme výlisky pro odběratele z oblasti kancelářských potřeb, ručního nářadí a technické výlisky (strojové díly). V roce 1999 jsme společnost reorganizovali a přestěhovali jsme se do větší výrobní haly. O pět let později jsem posílili a modernizovali strojový park a zároveň navýšili počet kvalifikovaných zaměstnanců.

Chuděj, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu lineárních žlabů, kanalizačních, podlahových a střešních vpustí a plastových příchytek pro vedení potrubí, příchytek pro podlahové topení apod. Naše produkty splňují normu ČSN EN 1253 a ČSN EN 124 a vyznačují se jednoduchou montáží, vysokou kvalitou a přijatelnou cenou. Zásobujeme nejenom tuzemský trh, ale exportujeme i do zahraničí.