• Detail firmy

K.O. Poradenství, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme komplexní správu objektů, facility management a tyto služby: správa bytových domů a administrativních budov, vedení podvojného účetnictví, zpracování daňového přiznání, realitní činnost, regenerace a revitalizace domů, právní servis.

Adresa

Holušická 3
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25104331
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme komplexní správu objektů

Zajišťujeme komplexní správu objektů, facility management a tyto služby: správa bytových domů a administrativních budov, vedení podvojného účetnictví,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 937 610
Mobil: +20 603 462 209
E-mail: kmoch@koporadenstvi.cz
WWW: www.koporadenstvi.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Ing.Kmoch - Majitel

Mobil: +420 737 188 886
E-mail: kmoch@koporadenstvi.cz

Ing. MARIE FLÍDROVÁ - Jednatel

Mobil: +420 737 451 433
Další firmy v oboru

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.