• Detail firmy

K.M. Progress, s.r.o.

Základní popis

Poskytuje kurzy v Pardubicích a školení v oblasti programování Java, INCOTERMS 2010, finanční analýza, DPH, kurzy www, daň z příjmů včetně pojištění sociálního a pojištění zdravotního, programování, kurz účetnictví, kurzy, DPH, tvorba www, atd...

Adresa

U Josefa 113
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28852168
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vzdělávacích jednodenních i vícedenních kurzů především z oblasti managementu, marketingu, financí, účetnictví a daňové problematiky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kmprogress.cz
WWW: www.kmprogress.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Kuběnka, Ph.D. - Jednatel

Mobil: +420 721 221 940

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

JAZYKY CZ s.r.o.

Naše jazyková instituce nabízí výuku anglického, německého, ruského, francouzského a španělského jazyka a výuku češtiny pro cizince. Pořádáme akreditované rekvalifikační kurzy a poskytujeme kvalitní tlumočnické služby.

UNIT s.r.o.

Zajišťujeme školení, semináře a konference pro jednotlivce i firmy na klíč. Zabýváme se managerským vzděláním, technickými obory, legislativou a právem.