• Detail firmy

K L A P O - veřejná obchodní společnost

Základní popis

Podlahové krytiny-kladení, podlahářství a prodej on-line. PVC, vinylové podlahy, koberce-bytové, zátěžové, samonivelační stěrky, lamináty, korek, linoleum, marmoleum, antistatika, dřevotříska, čistící zóny, přechodové a obvodové lišty.

Adresa

Teslova 873/2
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14616289
DIČ:  CZ14616289
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provozovatel e-shopu - nabízí nákup i montáž.

Prodej zboží - PVC, Linoleum, Flotex sametový vinyl, koberce, laminátové podlahy, samonivelační, štěrkové a vyrovnávací hmoty.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 133 271
E-mail: klapo@mailcity.cz
WWW: www.klapo-ostrava.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bučánek

Telefon: 603 865 356

Věra Bučánková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.