• Detail firmy

K+K Zahrada s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej kapsářů na květiny. Elegantní a moderní řešení pro pěstování rostlin v interiéru i exteriéru. Kapsáře oživí každý nevyužitý prostor. Vhodné i jako závěsné dělící stěny či paravany.

Adresa

Kozí 203
664 08 Blažovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28287789

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej kapsářů na květiny.

Elegantní a moderní řešení pro pěstování rostlin v interiéru i exteriéru.Kapsáře oživí každý nevyužitý prostor. Vhodné i jako dělící stěny či paravany

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 778 722
E-mail: jitkadankova@kapsarenakvetiny.cz
WWW: www.kapsarenakvetiny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Kaláb - Jednatel

Mobil: +420 777 038 935

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Aranžování květin a zahrad

Specializujeme se na prodej dárkových a příležitostních kytic, smutečních vazeb, květinových výzdob na svatby včetně dekorací. Zajišťujeme návrhy dekorací do interiérů.

Ing. František Keberle - Zahradní úpravy

Specializujeme se na kompletní realizace zahrad. Provádíme sadové i parkové úpravy, údržbu zeleně, výsadbu keřů či kácení a řezání stromů.

Květiny Papaver

Nabízíme floristické služby. V našem obchodě v Kuřimi máme denně čerstvé květiny, z nichž některé dovážíme ze zahraničí. Kromě vazby květin pro všechny příležitosti realizujeme dodávky květin do firemních prostor, tvorbu dekorací pro různé příležitosti. Máme dlouholeté zkušenosti a pravidelně dosahujeme kvalitních výsledků ve floristických soutěžích po celé České republice.