• Detail firmy

K+K stavby Turnov sádrokarton

Základní popis

Provádíme montáž a prodej sádrokartonu, fasádní zateplovací systémy (zateplovací systém BAUMIT), sádrokartony, plovoucí podlahy, tepelné izolace, závěsné kazetové podhledy a sádrokartonové konstrukce.

Adresa

Daliměřice 814
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61198501

Výrobky, činnosti

Provádíme montáž a prodej sádrokartonu

Provádíme montáž a prodej sádrokartonu, fasádní zateplovací systémy (zateplovací systém BAUMIT), sádrokartony, plovoucí podlahy, tepelné izolace,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 325 025
E-mail: m.sikola@seznam.cz
WWW: www.baumonte.cz

Kontaktní osoba

Věra Šikolová - Majitel

Mobil: +420 777 648 999
E-mail: sikolova.vera@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stanislav Vršťala - betonové výrobky

Naše firma pro Vás zajišťuje výrobu betonových svahovek Atalus pro opěrné stěny. Nabízíme výrobu betonových prvků, opěrných zeď, zahradních prvků, renovace starých žul a teras na stavbách, teracových dílů na míru. Snažíme se vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi. Neváhejte se na nás obrátit.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.