• Detail firmy

K & K servis, s.r.o.

Základní popis

Provoz půjčovny vibrační, bourací, vrtací, řezací a čistící techniky. Nabídka elektrocentrál, čerpadel a zahradního nářadí.Stavební lešení.

Adresa

Tvarožná 168
664 05 Tvarožná

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27706877
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provoz půjčovny

vibrační, bourací, vrtací, řezací a čistící techniky. Nabídka elektrocentrál, čerpadel a zahradního nářadí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 624 716
Mobil: +420 775 584 004
E-mail: kuklinek.servis@seznam.cz
WWW: www.pujcovnanaradi-tvarozna.cz

Kontaktní osoba

PETR KUKLÍNEK - Jednatel

Mobil: +420 723 624 716

MILOŠ KUKLÍNEK - Jednatel

Mobil: +420 606 261 217

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

SCAFFOLD, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem trubkového lešení. V nabídce máme lešení trubkové, HAKI i pojízdné hliníkové věže. Rádi Vám poradíme, jaký typ lešení bude pro Vaši stavbu nejvhodnější a přizpůsobíme množství lešení Vašim požadavkům - dodáme Vám přesně tolik lešení, kolik potřebujete, včetně vypracování cenové nabídky. Garantujeme krátké dodací lhůty, většinu lešení máme skladem.