• Detail firmy

K - INVENT s.r.o.

Základní popis

Vypracováváme konstrukční návrhy strojů, zařízení, přípravků a krytů, nakladačů, kolesových rypadel a výtahů. Zpracováváme technické výkresy na počítači

Adresa

Železniční 512/7
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26864347
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vypracováváme konstrukční návrhy strojů, zařízení,

Kontaktní údaje

E-mail: info@kinvent.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Kohout - Jednatel

Telefon: +420 587 433 395
E-mail: info@kinvent.cz
WWW: www.kinvent.cz

Ing. Květoslav Michálek - Jednatel

Mobil: 776 055 220
Další firmy v oboru

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.