• Detail firmy

K-FORM CZ s.r.o.

Základní popis

Prodáváme PVC dilatační profily do betonových a potěrových desek od 5 do 23 cm pro vytváření dilatačních a pracovních spár a vytváření obvodu desek. N

Adresa

Vyšehradská 1262/23
128 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02519011

Výrobky, činnosti

PVC dilatační profily do betonových desek

PVC dilatační profily do betonových a potěrových desek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 594 581
E-mail: f.sima@kform.cz
WWW: www.kformczechrepublic.cz

Kontaktní osoba

Ing. ŠÍMA FILIP - Jednatel

Mobil: +420 602 791 268
Další firmy v oboru

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.