• Detail firmy

K. F. BREW s.r.o.

Základní popis

Výhradní dovozce domácích mikropivovarů a pivních koncentrátu Coopers, pro Českou republiku a Slovensko. Výhradním dovozcem vodních filtrů Brazilské firmy Cerâmica Stéfani do České a Slovenské Republiky. Jsme distributoři filtrů Fontanus a Supertok.

Adresa

Hornická 658/24
735 64 Prostřední suchá

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26813700
DIČ:  CZ26813700
Rok založení:  2003
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Produkty

Vodní filtry Stéfani - nádoba je vyrobena z terakoty na uchovávaní čerstvé a chladné vody. Filtr má obal z keramiky a uhlík, který je uprostřed, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 440 210
Mobil: +420 776 315 186
Mobil: +420 604 605 233
E-mail: info@kfbrew.cz
WWW: www.eurodam.cz
WWW: www.ceramicastefani.cz

Kontaktní osoba

Petr Kubiena - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.