• Detail firmy

K - elektromont s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré stavební a výkopové práce. Zaměřujeme se na omítky, štuky, sádrokartony, zateplení, fasády a chodníky. Provádíme výkopy stavebních ja

Adresa

SNP 2206
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25424661
DIČ:  CZ25424661
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 671 554
Mobil: +420 777 285 313
Fax: +420 415 671 554
E-mail: kalvoda.jr@k-elektromont.cz
WWW: www.k-elektromont.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kalvoda - Jednatel

Další firmy v oboru

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Jaroslav Červený

Provádím veškeré elektrotechnické, elektroinstalační a opravářské práce jako jsou např. výměny jističů a pojistek. Zajišťuji opravy elektrických zařízení, montáž autorádií a revize elektroinstalací.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.