• Detail firmy

JVP system, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme dveřní a vratové systémy, garážová, průmyslová a rolovací vrata, brány, pohony, vjezdové závory, parkovací zábrany, automatické vstupní systémy. Naše společnost je autorizovaným prodejcem Hörmann. Návrh, výroba, dodávka, montáž, servis.

Adresa

Průmyslová II 975
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26081377

Výrobky, činnosti

Dodáváme dveřní a vratové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: 388 312 312
E-mail: info@jvpsystem.cz
WWW: www.jvpsystem.cz

Kontaktní osoba

Petr Vojta - Jednatel

Mobil: 603 764 472
Další firmy v oboru

JBP - SERVIS s.r.o.

Provádíme opravy a montáže výrobních strojů a specializujeme se zejména na zakázkovou kovovýrobu. Mimo kovoobráběcí, zámečnické a soustružnické služby zajišťujeme také drobné zemní práce, odvoz zeminy. Věnujeme se školení svářečů a dalším činnostem, jejichž ucelenou nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

PANEL SERVIS, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré stavební práce na klíč, výškové práce a opravy panelových domů. Zajišťujeme výstavby, modernizace a rekonstrukce stavebních objektů.