• Detail firmy

JVM - RPIC, spol. s r.o.

Základní popis

Pro firmy zajistíme dovoz zboží z Číny a výrobu v Číně. Pomůžeme při hledání dodavatelů a odběratelů v Číně a prověřování čínských firem. Obstaráme vzorky zboží z Číny. Provádíme kontrolu zboží u čínského výrobce. Zařizujeme dopravu zboží z/do Číny.

Adresa

JVM-RPIC, spol.s.r.o., Štefánikova 167
760 30 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46961429
DIČ:  CZ46961429
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  6
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hledání a prověření dodavatele a odběratele v Číně

Vyhledáme vhodné dodavatele z Číny a najdeme odběratele v Číně (vývoz do Číny). Prostřednictvím sítě partnerů v Číně zajistíme prověření čínské firmy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 210 729
Mobil: +420 603 511 687
Mobil: +420 577 431 025
E-mail: kucera@jvmrpic.cz
WWW: www.china-business.cz
WWW: www.china-business.sk

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Kučera - Jednatel

Další firmy v oboru

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.