• Detail firmy

JUSTRA TREZORY, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej trezorů, bezpečnostních skříní na úschovu zbraní, výpočetní techniky, klíčů. Bezpečnostní trezorové dveře třídy I dle ČSN-EN 1143-1.

Adresa

Vilsnická 45
405 02 Děčín XII - Vilsnice

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28750152

Kontaktní osoba

Ivanka Justrová - Jednatel

Mobil: +420 739 051 182

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Fire Conn, s.r.o.

Specializujeme se na protipožární ochranu. Nabízíme PCO pro hasičské záchranné vozy a trezor na objektové klíče. Poskytujeme přímé připojení na službu PCO HZS formou komplexní dodávky. V oblasti požární ochrany provádíme posouzení požární bezpečnosti, posouzení požárního rizika, požární dozor a poradenskou činnost. Také nabízíme zabezpečovací technikou formou komplexní dodávky.

Pure Metal s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ocelové, nerezové a hliníkové konstrukce, schodiště, zábradlí, brány, ploty mnoho dalšího dle Vašich požadavků. Nabízíme výrobky pro strojírenský, automobilový, potravinářský a chemický průmysl.

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.