• Detail firmy

Jurečka Petr

Základní popis

Autorizované zastoupení HÖRMANN. Prodej, montáže, servis. Dodáváme garážová a průmyslová vrata, brány, pohony, ocelové a protipožární dveře, zámečnická výroba.

Adresa

Kladenská 79
160 00 Praha 6 - Vokovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71828672
DIČ:  CZ7704205432

Výrobky, činnosti

Garážová vrata

Kontaktní údaje

Fax: +420 222 360 427
E-mail: info@topvrata.cz
WWW: www.topvrata.cz

Kontaktní osoba

Petr Jurečka

Telefon: +420 234 139 743
E-mail: info@topvrata.cz
Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.