• Detail firmy

Juraj Smolík

Základní popis

Zabývám se truhlářskou výrobou včetně realizace. Nabízím kuchyně, kancelářský i koupelnový nábytek, schody, skříně, obývací stěny, pergoly či podlahy.

Adresa

Mladotice 60
397 01 Drhovle

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02556324

Výrobky, činnosti

Zabývám se truhlářskou výrobou včetně realizace.

Zabývám se truhlářskou výrobou včetně realizace. Nabízím kuchyně, kancelářský i koupelnový nábytek, schody, skříně, obývací stěny, pergoly či podlahy. Poskytuji konzultace, poradenství a 3D návrhy. Stavební práce, sádrokartony a ostatní. Působím hlav

Kontaktní údaje

E-mail: smolicek.kvalitne@gamil.com
WWW: www.smolicek.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Juraj Smolík - Majitel

Mobil: +420 603 921 037
Další firmy v oboru

Miloš Janda

Tesařské, pokrývačské a klempířské práce pro oblast Tábor a okolí. Zajišťujeme kompletní realizace střech, opravy krovů a veškeré práce v oboru tesařství, pokrývačství a klempířství.

Josef Hajíček

Zajišťujeme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zabýváme se pokládkou střešních krytin a nákupem, montáží střešních oken, rekonstrukcemi a realizacemi střech včetně izolací. Zakázky realizujeme v oblasti jižních Čech, ale i po celé ČR.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.