• Detail firmy

JUNGMANN, keramika-kámen s.r.o.

Základní popis

prodej a montáž - obklady (kamenné COTTO a historické) - dlažby (historické, kamenné, retro) - sanitární keramika

Adresa

Petrská 1426/1
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24720895

Výrobky, činnosti

Koupelny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 933 224
Fax: +420 224 933 224
E-mail: info@koupelny.net
WWW: www.koupelny.net

Kontaktní osoba

Ctirad Jungmann - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.