• Detail firmy

Juma EcoStep s.r.o.

Základní popis

Výhradní dovozce a distributor ekologických sanitárních zařízení a doplňků JUMA. Osoušeč rukou Juma-R1 se zárkou 5 let nebo bezvodý pisoár Juma-P1 Vám dokáže ušetřit až 90% nákladů a zvýšit standart vašich toalet.

Adresa

K cementárně 234/6
153 00 Praha 5 - Radotín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24799599
DIČ:  CZ24799599
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import

Výrobky, činnosti

Sanitární technika

Ekologické sanitární zařízení a doplňky. Osoušeč rukou Juma-R1 a bezvodý pisoár Juma-P1 Vám ušetří až 90% nákladů a zvýší standart vašich toalet.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 011 315
E-mail: info@ecostep.cz
WWW: www.ecostep.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Vokurka - Ředitel

Mobil: +420 608 011 315
Další firmy v oboru

POLYGON, spol. s r.o.

Provádíme veškeré úklidové činnosti vnitřních i venkovních prostor - pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, budov, bytů, úklidy po rekonstrukci, úklidy sklepů a půdních prostor, mytí oken apod. Zajišťujeme rovněž správu nemovitostí. Další naší činností je kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy.

Ivo Rybák - Sdružení podnikatelů

Nabízíme prodej kvalitního obalového materiálu pro gastronomické provozy, maloobchody, balení, skladování, expedici nebo pro průmyslové balení. Součástí prodeje jsou i hygienické potřeby, drogerie či úklidové prostředky.

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.