• Detail firmy

Jukeboxy.net

Základní popis

Jukeboxy.net - výroba, servis, prodej a pronájem jukeboxů. Jukeboxy pronájem Brno a okolí. Jihomoravský kraj a Vysočina. Prodej jukeboxů Capella. Retro a repasované jukeboxy.

Adresa

Wagnerova 1743
666 01 Tišnov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72449004
DIČ:  291-7901173973

Výrobky, činnosti

Nástěnné jukeboxy Capella

Jukeboxy - výroba, servis, prodej a pronájem jukeboxů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jukeboxy.net
WWW: www.jukeboxy.net

Kontaktní osoba

Ing Martin Nykodym - Majitel

Telefon: 777 935 933
E-mail: info@jukeboxy.net
Další firmy v oboru

Ing. Simona Malá DaSi - jádrové vrtání a řezání železobetonu

Dříve jsme se specializovali na půjčování nářadí zn. HILTI a postupem času jsme začali provádět i specializované stavební práce, jako je jádrové vrtání a řezání železobetonu. Dále provádíme řezání stěnovou pilou do tloušťky stěny 530 mm. Pro vyříznutí větších betonových konstrukcí se používá lanová pila. Pomocí diamantového lana jsme schopni přeříznout třeba i mostní konstrukci.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.