• Detail firmy

JUKAS Kurka s.r.o.

Základní popis

Nabízíme řemeslné práce v oblasti rozvodů vody, plynu a topení. Rekonstrukce bytových jader a koupelen. Montáže všech typů kotlů, zámečnictví, kovovýroba.

Adresa

Hlavní 281
747 71 Brumovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27779939
DIČ:  CZ27779939
Rok založení:  2006
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Specializujeme se na kovovýrobu. Kovovýroba - povrchové úpravy, svařování kovů nebo výroba kovových konstrukcí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 757 666
WWW: www.jukas.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Kurka - Jednatel

Další firmy v oboru

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.