• Detail firmy

JUDr. Lucie Pražáková, advokát

Základní popis

Advokátní kancelář se zaměřením na občanské a obchodní právo, zejména převody nemovitostí, vymáhání pohledávek soudní i mimosoudní cestou, změny zápisu v obchodním rejstříku, komplexní servis pro podnikatele,bytová družstva, SVJ i realitní kanceláře.

Adresa

Národní 961/25
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73630047
DIČ:  CZ8257121114

Výrobky, činnosti

Občanské právo

Zpracování smluv a právních listin, převody nemovitostí včetně úschovy kupní ceny a ověřování podpisů, vymáhání pohledávek vč. směnečných, poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: advokatka.prazakova@email.cz
WWW: www.advokatka.xf.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Lucie Pražáková - Generální ředitel

Telefon: 777 675 188
E-mail: advokatka.prazakova@email.cz
Další firmy v oboru

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MAKOVEC - FUČÍKOVÁ

Naše advokátní kancelář poskytuje veškerý právní servis občanům i podnikatelských subjektům. Zaměřujeme se na všechny oblasti právního řádu České republiky. Zajišťujeme právní zastoupení v řízení před soudy či dalšími orgány, právní porady a rozbory, sepisování listin, obhajobu v trestních věcech, zřízení svěřeneckých fondů a mnoho dalšího.

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.