• Detail firmy

JUDr. Josef KŘEN

Základní popis

Realitní kancelář, člen ARK ČR, obchod s nemovitostmi, právní služby související s koupí, prodejem a pronájmem nemovitostí, řešení právních problémů.

Adresa

Ke Kozím hřbetům 3/4
165 00 Praha 6 - Suchdol

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16915488
DIČ:  CZ5605050924

Výrobky, činnosti

Realitní kanceláře

Kontaktní údaje

WWW: www.judrkren.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Josef Křen - Majitel

Telefon: +420 224 313 842
E-mail: judrkren@volny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.