• Detail firmy

JUDr. Jaroslav Kubánek

Základní popis

Prodáváme čisticí přípravek Laparen, který slouží k odstranění pachu v domácnostech, kanceláří i průmyslu. Přípravek slouží i k pročištění ovzduší.

Adresa

Předmostí 701
278 01 Lobeček

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45890340

Výrobky, činnosti

Prodej čistících přípravků

Kontaktní údaje

Telefon: 311 234 481
E-mail: info@laparen.cz
WWW: www.laparen.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Jaroslav Kubánek - Majitel

Mobil: 603 894 660
Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.