• Detail firmy

JUDr. Jan Vavruška, advokátní kancelář

Základní popis

Advokátní kancelář nabízí komplexní právní služby - občanské, rodinné, pracovní, obchodní, trestní, správní právo, směnky. Zastupování fyzických osob.

Adresa

Rumjancevova 696/3
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71447636
DIČ:  CZ8001282586

Výrobky, činnosti

Advokátní kancelář

Kontaktní údaje

E-mail: kancelar@akliberec.cz
WWW: www.akliberec.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Jan Vavruška - Majitel

Telefon: +420 485 110 670
Mobil: +420 724 381 420
Další firmy v oboru

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.