• Detail firmy

JS realitní kancelář s.r.o.

Základní popis

Zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí. Výstavba domů na klíč. Obchodní zastoupení výrobce a dodavatele montovaných nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb, společnosti OKAL CZ, Deutsche Fertighaus Holding AG.

Adresa

Zvonková 2782/8
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27329259
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realitní činnost, domy na klíč OKAL

Zprostředkování prodeje,nákupu a pronájmu nemovitostí.Výstavba domů na klíč. Obchodní zastoupení společnosti OKAL CZ, Deutsche Fertighaus Holding AG.

Kontaktní údaje

E-mail: jsrk@jsrk.cz
WWW: www.jsrk.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jiří Sýkora - Majitel

Telefon: +420 608 242 845
E-mail: jsrk@jsrk.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.