• Detail firmy

JS okna s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej úsporných plastových oken, vchodových a balkonových dveří pro zákazníky z Ostravského kraje. Výroba hliníkových oken. Zajistíme montáž a případný servis oken a dveří.

Adresa

Vřesinská 128
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25819364
DIČ:  CZ25819364
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Úsporná plastová okna.

Vyrábíme plastová okna. Zajistíme montáž a případný servis úsporných plastových oken, vchodových dveří a balkonových dveří.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 912 955
Mobil: +420 731 158 218
Fax: +420 596 912 955
E-mail: info@jsokna.cz
WWW: www.jsokna.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jiří Svoboda - Jednatel

Pavlína Václavíková - Jednatel

Další firmy v oboru

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.