• Detail firmy

JS Kratochvíl spol. s r. o.

Základní popis

Firma JS Kratochvíl spol. s r.o. návrhuje a vyrábí jednoúčelové stroje pro průmysl a zemědělství a zařízení pro všeobecné účely. Dále se zabýváme opravami a repasemi použitých strojů a zařízení, výrobou svařovaných konstrukcí atd..

Adresa

Těně 56
338 45 Těně

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26394561
DIČ:  CZ26394561

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění, nástrojařství, výrobky z plechu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 792 109
Fax: +420 371 792 109
E-mail: pkratochvil@jskratochvil.cz
WWW: www.jskratochvil.c

Kontaktní osoba

Petr Kratochvíl - Jednatel

Mobil: +420 603 515 736
Další firmy v oboru

SEDRA-TOOLS s.r.o.

Nabízíme strojírenskou výrobu, výrobu ozubených kol a hřebenů , různých upínacích a montážních přípravků. Zaměřujeme se jak na dodávky nízkosériových či kusových dílů a sestav pro obráběcí stroje a ostatní produkty. Dodáváme jak jednotlivé součásti, tak i montované celky a sestavy. Neváhejte nás navštívit.

J-Controls s.r.o.

Provádíme opravy, modernizace a rekonstrukce elektroinstalace jeřábů, lanových drah, lyžařských vleků a jiných zdvihacích a dopravních zařízení. Dodáváme a montujeme elektropohony. Instalujeme dálkové radiové ovládání pro jeřáby a další zdvihací zařízení. Dále provádíme provozní revize lyžařských vleků a lanových drah, technické prohlídky a zkoušky UTZ zdvihacích a dopravních.

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.