• Detail firmy

JS Cutting, s.r.o.

Základní popis

Distribuce a vývoj spotřebních dílů pro plazmové a laserové cnc stroje. Provádíme instalace, servis, revize a opravy plazmových zdrojů, hořáků ...

Adresa

Velká Strana 17
252 28 Solopysky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02558327

Výrobky, činnosti

Svářecí technika

Český výrobce spotřebních dílů, hořáků a kabeláží pro pálení plasmou, laserem a plamenem

Kontaktní údaje

E-mail: m.horniak@js-cutting.cz
WWW: www.js-cutting.cz

Kontaktní osoba

Bc. Marek Horniak - Jednatel

Telefon: +420 777 912 811
Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!