• Detail firmy

JRT CAR, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje zkušenosti v oblasti automobilových služeb, a to jak s tuzemskou, tak i s mezinárodní klientelou.

Adresa

U dvojdomů 862/10
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26176416
DIČ:  CZ26176416
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provozování autopůjčovny, dále poskytuje odtahové vozy v případě poruch nebo havárií a následné vyřizování veškerých formalit při likvidaci pojistných událostí. Poskytuje veškeré služby při správě a údržbě firemních vozových parků, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 264 778

Kontaktní osoba

Jaroslav Tater - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

NFCP rental equipment s.r.o.

Specializujeme se na pronájem cateringového vybavení pro nejrůznější společenské a firemní akce. Nabízíme zapůjčení porcelánového a skleněného inventáře, příborů, gastro vybavení, ubrusů a potahů, mobiliáře, cateringového a kavárenského nábytku, sklenic, čokoládových fontán a mnoho dalšího.