• Detail firmy

JR stavební s.r.o.

Základní popis

Provádíme pokládku a dodávku zámkové dlažby, fasády a zateplovací systémy a oplocení, rekonstrukce a novostavby rodinných domů a adaptace interiérů.

Adresa

Na Samotě 239
277 31 Velký Borek

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24775177
DIČ:  CZ24775177
Rok založení:  2010

Výrobky, činnosti

Provádíme pokládku a dodávku zámkové dlažby, fasády a zateplovací systémy a oplocení, rekonstrukce a novostavby rodinných domů a adaptace interiérů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 856 106
E-mail: jrstavebnisro@seznam.cz
WWW: www.jrstavebni.cz

Kontaktní osoba

Jan Růžek - Jednatel

Další firmy v oboru

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.