• Detail firmy

JR Metal s.r.o.

Základní popis

Abrazivní tryskání povrchů. Aplikace nátěrových systémů. Dodávky a montáž izolací. Metalizace (šopování).

Adresa

Havlíčkova 66
431 41 Údlice

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03298248

Výrobky, činnosti

Abrazivní tryskání povrchů

Abrazivní tryskání povrchů. Aplikace nátěrových systémů. Dodávky a montáž izolací. Metalizace (šopování). Pro realizaci našich zakázek si dodáváme vlastní lešení.

Kontaktní údaje

E-mail: jdanyi@jrmetal.cz
WWW: jrmetal.cz

Kontaktní osoba

Julius Danyi - Jednatel

Mobil: +420 603 226 166
E-mail: jdanyi@jrmetal.cz

Radka Oplová - Jednatel

Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.