• Detail firmy

JPT consulting, s.r.o

Základní popis

Vedení účetnictví, daňové evidence, outsourcing mzdové a personální agendy, účetní, daňové a ekonomické poradenství, zpracování daňových přiznání.

Adresa

Zaječice 46
251 67 Pyšely

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28451015

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

E-mail: jankova.pavlina@jptconsulting.cz
WWW: www.jptconsulting.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Janková - Jednatel

Telefon: 724 160 294
Další firmy v oboru

ATTOP, spol. s r.o.

Poskytujeme externí účetní služby a auditorské služby pro podnikatele, malé i velké firmy. Zajišťujeme outsourcing daňové evidence, vedení účetnictví i vedení personální agendy, vedení účetního deníku či pokladní knihy. Nabízíme profesionální kontrolu účetních dokladů. Vaše účetnictví bude vždy připraveno pro případnou kontrolu ze strany státních institucí.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.

ZVOLSKÁ LENKA - ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví. Zpracováváme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob, přiznání k DPH a silniční dani, vedeme mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zastupování na úřadech včetně elektronické komunikace a poradenský servis. Hledáte-li spolehlivou účetní firmu v okolí Kladna, obraťte se na nás.