• Detail firmy

JPC spol. s r. o. Jaroměř

Základní popis

Výroba kovových součástek a náhradních dílů.

Adresa

Na Cihelnách 7
551 01 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62027263
DIČ:  CZ62027263
Rok založení:  1994
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 812 121
Mobil: +420 603 231 796
Fax: +420 491 812 121
E-mail: jpcjaromer@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Pultar

Alice Duchačová

Další firmy v oboru

INFIT-MILLING s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1991 zabývá kovoobráběním. Specializací firmy je obrábění přesných dílů převážně z materiálů Al slitin. Disponujeme obráběcími centry DECKEL MAHO včetně souvislého pětiosého obrábění. Kontrola dílů je prováděna na CNC souřadnicovém měřícím stroji WENZEL. Klademe důraz na přesnost výrobků a díky dlouholetému působení na trhu garantujeme kvalitně odvedenou práci.

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.