• Detail firmy

Jozef Solcer

Základní popis

Komplexní služby v oblasti ICT, specializace na na systémy pro maloobchod a gastronomii, systémy pro řízení podniků, správu sítí a počítačovou bezpečnost.

Adresa

Jana Palacha 1084
293 01 Mladá Boleslav III

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01539949
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Informační systémy pro restaurace a maloobchod

Kompletní dodávka včetně zaškolení obsluhy a konfigurace uživatelského prostředí včetně vytvoření skladových databází. Jídelní lístky, vizuální styl.

Kontaktní údaje

E-mail: info@solcer.cz
WWW: www.solcer.cz

Kontaktní osoba

Jozef Solcer - Majitel

Mobil: +420 602 642 145
Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.