• Detail firmy

Jozef Hlaváč

Základní popis

Nabízíme profesionální zabezpečení objektů, rodinných domů a bytů.

Adresa

Horní Věstonice 203
691 81 Nový Přerov

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74456814

Výrobky, činnosti

Zabezpečení objektů

Nabízíme profesionální zabezpečení objektů, rodinných domů a bytů. Drátové i plně bezdrátové systémy bez zásahu do interiéru. Kategorie zabezpečení 2 (možno uplatnit slevy na pojistném). Nabízíme bezplatný návrh zabezpečení. Záruka až 7 let.

Kontaktní údaje

E-mail: jozef@hlavacz.com
WWW: www.security-alarms.cz

Kontaktní osoba

Jozef Hlaváč - Majitel

Mobil: +420 774 008 897
E-mail: jozef@hlavacz.com
Další firmy v oboru

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů