• Detail firmy

Jozef Bitala - kamnařství a krby

Základní popis

Provádíme stavby a rekonstrukce kamen a krbů. Organizujeme kursy na řemeslo kamnař. Nabízíme projekty 3D, stavby komínu a poradenství.

Adresa

5. května 1042/34
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61695181

Výrobky, činnosti

Krby Kamna

Kontaktní údaje

WWW: www.kamnarstvi.cz

Kontaktní osoba

Jozef Bitala - Jednatel

Mobil: 606 226 125

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.