• Detail firmy

Jouda Daniel

Základní popis

Firma provádí návrh, výrobu a montáž nábytku (dětské a obývací pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně, solitéry, apod.). Dále firma provádí výrobu a montáž ostění, obkladů schodů, podhledů. Výroba je variabilní dle přání zákazníka.

Adresa

Maxe Švabinského 117/29
250 01 Stará Boleslav

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16514858
  • Služby

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 913 065
Mobil: +420 731 472 427
WWW: www.jouda.crd.cz

Kontaktní osoba

Jouda Daniel - Majitel

Mobil: +420 739 334 251
Další firmy v oboru

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.