• Detail firmy

Josgaz, s.r.o.

Základní popis

Prodej kamínek na dřevo, stavba krbů na klíč a instalace kotlů, teplovodních výměníků a rozvodů horkého vzduchu po celém domě.

Adresa

Husitská 3422/1
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26884259

Výrobky, činnosti

Prodej kamínek na dřevo,

stavba krbů na klíč a instalace kotlů, teplovodních výměníků a rozvodů horkého vzduchu po celém domě.

Kontaktní údaje

Telefon: 515 222 083
Mobil: 721 372 608
E-mail: josgaz@josgaz.cz
WWW: www.josgaz.cz

Kontaktní osoba

Ivo Svoboda - Jednatel

Ing. Zdeněk Biravský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.