• Detail firmy

Josef Zrzavý

Základní popis

Zabývám se pilařskou výrobou, lesnictvím a dřevovýrobou. Zemní a výkopové práce.

Adresa

Vítanov 122
539 01 Vítanov

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70162328
DIČ:  CZ8308033129
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pilařská výroba

Kontaktní údaje

Fax: +420 466 262 532
E-mail: jzrzavy@seznam.cz

Kontaktní osoba

Josef Zrzavý - Majitel

Mobil: +420 775 489 767
E-mail: jzrzavy@seznam.cz
Další firmy v oboru

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

Pavel Böhm - Truhlářství

Hlavním zaměřením naší firmy je výroba profilových lišt. Dále vyrábíme rustikální doplňky na nábytek, rustikální ozdoby, prvky a řezby na okna i dveře, včetně atypických dřevěných dílů dle návrhu zákazníka. Součástí výrobního programu jsou rovněž židle z masivu na zakázku. Pracujeme s běžným dřevem, ale i s exotickými dřevinami. Zboží Vám dle dohody dopravíme na místo určení.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.