• Detail firmy

Josef Zikmund

Základní popis

Poskytuji denní i pravidelné úklidové služby všech typů a velikostí, komerčních a průmyslových objektů, obchodních center.

Adresa

S. K. Neumanna 389/25
293 01 Mladá Boleslav III

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64717933

Výrobky, činnosti

Denní i pravidelné úklidové služby

Poskytuji denní i pravidelné úklidové služby všech typů a velikostí, komerčních a průmyslových objektů, obchodních center, soukromých a veřejných zařízení, vládních institucí, sdružení, majitelů domů, firem a jiných typů zařízení.

Kontaktní údaje

E-mail: josefzikmund@atlas.cz
WWW: www.uklidymladaboleslav.cz

Kontaktní osoba

Josef Zikmund - Majitel

Mobil: +420 732 971 050

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.