• Detail firmy

Josef Ženíšek

Základní popis

Provádění oprav motorových vozidel. Měření emisí, příprava a zajištění TK. Opravy klimatizací. Montáže tažných zařízení. Prodej náhradních dílů.

Adresa

Číčovice 44
252 68 Číčovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44693389

Výrobky, činnosti

Autoservis, prodej náhradních dílu

Kontaktní údaje

E-mail: info@autotipp.cz
WWW: www.autotipp.cz

Kontaktní osoba

Josef Ženíšek - Jednatel

Mobil: +420 724 669 965
Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.