• Detail firmy

Josef Zderčík

Základní popis

Zabývám se zprostředkováváním zájezdů a letenek na ostrov Tenerife.

Adresa

Veletiny 85
687 33 Veletiny

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13402820
DIČ:  CZ5808150282

Výrobky, činnosti

Zprostředkování zájezdů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 247 087
WWW: www.dovolenazdercik.webz.cz

Kontaktní osoba

Josef Zderčík - Majitel

E-mail: zdercikjosef@seznam.cz
Další firmy v oboru

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

CZECH SPORT TRAVEL s.r.o.

Naše cestovní kancelář se specializuje na všechny typy sportovních zájezdů, které mohou být individuálně přizpůsobeny požadavkům každého klienta. Nabízíme zájezdy na MS v hokeji 2017, zájezd na Manchester United a Arsenal, zájezd do Monte Carla na Rolex Masters, zájezdy na Premier League a mnoho dalších dle Vašich požadavků. Sestavíme Vám zájezd přímo na míru.

Restauracja - Hotel „Gościna” Tadeusz Pietruszka

Náš hotel se nachází na státní silnici číslo 11. To má 1-, 2-, 3-person vysoký standard. Pořádáme školení a události. K dispozici jsou tři klimatizované jídelny: krb, banketní, konferenční místnost. V restauraci se postará o neopakovatelné prostředí pro přijetí. Chceme, aby naši hosté jsou spokojeni s našimi službami.