• Detail firmy

Josef Vyhlas

Základní popis

Společnost Žaluzie Vyhlas se zabývá již několik let montáží stínící techniky, zasklíváním a instalací eurooken a dveří. Vždy jsme se snažili vycházet zákazníkům vstříc a splnit co nejoptimálněji jejich přání. To vedlo k hledání těch nejlepších a nejvhodnějších výrobků, ověřených zkušenostmi z montáží těchto systémů. Vždy se jedná o české výrobky!

Adresa

17. listopadu 4788
430 04 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72711396
DIČ:  CZ7309152697

Výrobky, činnosti

Žaluzie a stínící technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 723 201 993
E-mail: vyhlas1@seznam.cz
WWW: www.zaluzievyhlas.cz

Kontaktní osoba

Josef Vyhlas - Majitel

Mobil: +420 605 844 026
E-mail: vyhlas1@seznam.cz
Další firmy v oboru

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.