• Detail firmy

Josef Vrubl

Základní popis

Společnost výrábí kruhové těsnění z klingeritu a pryže.

Adresa

Žalkovice 181
768 23 Žalkovice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65828844
DIČ:  CZ6010271806
Rok založení:  1998
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba kruhových těsnění z klingeritu a pryže.

Kontaktní osoba

Josef Vrubl - Majitel

Mobil: +420 603 475 637
E-mail: tesnenivrubl@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

FLEXCO - Ing. Zdeněk Kotner

Specializujeme se na výrobu gumových dopravníkových pásů. Nabízíme gumové dopravníkové pásy na sypké hmoty, uhlí, sklo, kámen. Výrobu gumových dopravníkových pásů zajišťujeme v Milíně u Příbrami. Zaměřujeme se především na dodávky pro Středočeský, Jihočeský a Plzeňský kraj, ale samozřejmě i pro další regiony po celé ČR.